Představujeme se

O našem klubku

VZNIK

O vzniku našeho přerovského klubka bylo rozhodnuto 5. července 2017 při pouti na Velehrad, kdy jsme se zastavili u stánku Papežského misijního díla a nejmladší člen naší rodiny po delší době hledání konečně našel způsob, jak získávat pro chudé děti více finančních prostředků.

Oficiálně naše klubko vzniklo 10. července, kdy nám bylo přiděleno číslo 1000265. Oslovili jsme pár dalších rodin a do měsíce se počet našich členů rozrostl na 12 dětí ochotných pomáhat druhým.

MISIJNÍ KLUBKO, co to je?

Misijní klubko tvoří děti, které se snaží svojí Modlitbou, Obětí, Službou a Tvořivostí stavět "MOSTy", které spojují všechny lidi světa, a protože jde o dílo dětí, především "mosty" ve vztazích k druhým dětem. Členové Misijního klubka aktivně pomáhají svému okolí i chudým dětem celého misijního světa.

Misijní klubko patří do Papežského misijního díla dětí a za každého člena je ve vatikánské bazilice sv. Petra každý den v 17:00 sloužená mše svatá. Modlí se za ně také lidé z misií a denně přináší oběť mše svaté mnoho misionářů ve všech kontinentech.

Více informací se dočtete zde.

NOVÍ ČLENOVÉ

Chcete-li si s námi hrát, tvořit a tím pomáhat druhým dětem, rádi vás mezi námi přivítáme. Neváhejte a napište nám. :-)

NAPSALI O NÁS

Zde si můžete přečíst články, které o nás vyšly v časopise Slovo pro každého. :-)


Modlitba dětí